Uvjerljiva pobjeda za kraj polusezone

Korisnička ocjena:  / 0
LošeNajbolje 

KK Posušje je u zadnjem kolu prvog dijela prvenstva HB ugostila ekipu Livna i u jednoj tvrdoj utakmici sa malo koševa ostvarilo pobjedu.

Posušje bolje otvara utakmicu i u prvoj četvrtini ostvaruje prednost od 13 poena razlike. Nastavak susreta donosi izjednačeniju igru, gosti zonskom obranom ne dopuštaju domaćinima da naprave veću razliku i sve do zadnje tri minute imaju zaostatak od 10 poena, kada domaći kapetan D. Rezo sa šest uzastopni koševa rješava pitanje pobjednika i donosi pobjedu domaćoj ekipi.Pored Reze kod Posušja dobro su odigrali Penava i Šakota dok je kod Livna najbolji bio Džepina.

U razgovoru za naš radio trener Robert Jurišić je izjavio kako nije zadovoljan ovom polusezonom, ponajviše zbog dva poraza od najvećih rivala Viteza (kod kuće) i Gruda (u gostima). Što se tiče pojačanja za drugi dio sezone rekao je kako su moguća, ali više će se znati za petnaesteka dana.

 

KK POSUŠJE - KK LIVNO 64-45

(22-9, 13-14, 10-12, 19-10)

Posušje, Rezo 17, Begić 3, Jukić, Širić7, Soldo, Penava 12, Grančić, Mustapić 6, Đerek 4, Nenadić 2, Šakota 13

Trener, R. Jurišić

Livno, Barać, Šarić, Dizdar 5, Vidović, M. Džepina, Mandić 7, Pavić 3, Krišto 6, Dronjić 9, A.Džepina 15

Trener, A. Džepina

AddThis Social Bookmark Button